Największe targowe wydarzenie w branży medycznej zbliża się. W dniach 13-16.11.17 w Dusseldorfie odbędą się targi MEDICA 2017. Zespół NOEX zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska numer C 11 w hali 18
The biggest expo event in medical branch is comming. Between 13-16.11.17 in Dusseldorf will be held fairs MEDICA 2017. Hereby NOEX team inviting everyone to visit our stand numer C 11 in hall 18
Medica 2017

Po udanej imprezie targowej w Bukareszcie w ekspresowym tempie przenieśliśmy się do Bułgarii. Wystawialiśmy się tam na targach poligrafii i reklamy Copi’s 2017. Wystawa odbyła stolicy Bułgarii Sofii w dniach 02-04.10.2017 w centrum konferencyjno-wystawienniczym Inter Expo Center.
 Copi’s

Print&Sign

Firma Noex zawitała do kraju hrabiego Draculi. W dniach 26-29 września 2017 roku w Bukareszcie odbywają się targi reklamy i poligrafii Print&Sign wraz imprezą Corporate Gift Show. Firma Noex prezentuje swoje topowe produkty jak podstawki wydawcze, tace z powierzchnią antypoślizgową, tace kelnerskie oraz materiały POS. Zainteresowanie odwiedzających ofertą firmy Noex jest bardzo duże.

Bonjour! Jesienny sezon targowy firma Noex rozpoczyna imprezą wystawienniczą w stolicy Francji. Paryskie doki po raz kolejny goszczą targi Premium Sourcing, które odbyły się w dniach 6-7.09.17. Nowością będą podstawki z czujnikiem ruchu.
Premium Sourcing

Nowy budynek Noex

Nasza firma rozbudowuje się. Nie tylko pod względem zwiększania produkcji i wprowadzania nowych produktów. Na terenie przyległym do naszej firmy powstaje nowy kompleks przemysłowy w skład którego wejdzie nowoczesna trzy kondygnacyjna hala produkcyjno- magazynowa oraz pomieszczenia biurowe i pomocnicze. W chwili obecnej możecie podziwiać nowoczesną halę, dzięki której powierzchnia magazynowa u produkcyjna firmy Noex, zwiększy się o 3000 m2. Ten nowoczesny obiekt wyposażony będzie w windy towarowo - osobowe i inne rozwiązania logistyczne, zapewniające komfortową pracę dla załogi i wysoki standard magazynowania. Hala zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku! Całość inwestycji rozłożona została na dwa etapy wykonawcze. I sumarycznie powiększy infrastrukturę naszej Firmy o ponad 6000 m2.
Nowy budynek Noex

Labvolution 2017

Noex to nie tylko producent artykułów z branży reklamowej. Od kilku lat, jesteśmy producentem produktów dla Farmacji. W naszej ofercie znaleźć można szereg produktów wykorzystywanych w laboratoriach farmaceutycznych. Są to płytki petriego (dostarczanych w wersji aseptycznej lub sterylnej), probówki, kubki, łyżki oraz ezy i głaszczki. W związku z tym, nie może nas zabraknąć na targach produktów laboratoryjnych Labvolution jakie odbywają się w dniach od 16 do 18 maja w Hannverze w Niemczech. Impreza ta odbywać się będzie na terenie hannowerskich terenach targowych, w halach 19/20 blisko Wejścia Północnego. Szukajcie nas na stoisku E08

Noex on PromZ Live

Noex on PromZ Live
Wiosna tego roku to okres wyjątkowo bogaty w wydarzenia targowe dla branży reklamowej. Staramy się być obecni wszędzie tam , gdzie bije w danym czasie serce tej branży. Od 10 do 11 maja, sercem i ciałem będziemy w Rotterdamie na Targach PromZ.Live. Impreza ta skupia firmy zajmujące się dostarczaniem prezentów reklamowych, gadżetów oraz produktów dla marketingu promocyjnego. Noex doskonale znajduje się wprodukty dla reklamy. Noex znajdziesz na stoisku PromZ Live Ahoy stand 305 .

Reklama Polygraf Noex

Całkiem niedawno byliśmy na Budapesztańskich Targach artykułów reklamowych SIGN EXPO które odbyły się w dniach 28-30 marca 2017 roku, a już od 24 kwietnia 2017 odwiedzimy kolejną targowa imprezę. Targi Reklama Polygraf , bo o nich mowa, odbywają się u naszych południowych sąsiadów, w pięknej Pradze. Impreza adresowana jest do specjalistycznych firm dostarczających produkty dla reklamy. Z tego też względu nasza obecność na tej imprezie jest nieodzowna. Zgodnie z profilem naszej Firmy pokażemy produkty POS, oraz asortyment dla branży reklamowej. Targi odbędą się w pawilonach PVA Expo (ul. Beranových 667 Praga Czechy). Szukajcie nas stoisku 3B41 . Serdecznie zapraszamy i liczymy na nawiązanie owocnych kontaktów handlowych.

NOEX iso 9001

Certyfikat ISO 9001: 2008 wdrożyliśmy w NOEX dawno temu. Jednak teraz, jesteśmy świeżo po ponownym audycie firmy certyfikującej. Audyt potwierdził zachowanie wysokich standardów zarządzania jakością w naszej Firmie. Wspomniana norma ISO 9001 określa najogólniej standardy, zapewniające zdolność wyprodukowania wyrobów o stałej, powtarzalnej jakości. Audyty przeprowadza się raz na rok. W naszym przypadku była to niemal formalność. Nowy certyfikat dla naszej Firmy ważny jest od 23.04.2017 do 17.01.2018.

Pages