Noex na targach RemaDays - Warszawa (15-17.02.2017)

Targi RemaDays Warszawa to cykliczna impreza targowa z branży reklamowej. Uważana jest przez specjalistów, za jedną z największych imprez tego typu na świecie. Targi organizowane od 205 roku, na powierzchni bliski 35000m2 kwadratowych, co roku gromadzą ogromną grupę wystawców jak i zwiedzających.Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Noex wraz ze swoja propozycją dla branży reklamowej. . Nasze stoisko znajdowało się w sektorze Out&InDoorSystems, Sektor ten przeznaczony dla firm prezentujących produkty dla reklamy zewnętrznej i wewnętrznej w tym np. kompletne rozwiązania dotyczące reklamy w miejscu sprzedaży(bilonownice) czy też bogata oferta materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów. W sektorze tym czuliśmy się jak przysłowiowa ryba w wodzie.
Na targach nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, (które może zaowocują późniejszą współpracą), i odświeżyliśmy dotychczasowe kontakty z naszymi partnerami i klientami.

Koszopopielnice  i popelnice na RemaDays 2017Stoisko Noex na RemaDays 2017
Targi RemaDays przyznają własne nagrody dla wyróżniających się firm z branży reklamowej. Są to Korony Reklamy. W tym roku, w wyniku głosowania specjalistów z tej branży, uzyskaliśmy wyróżnienie w kategorii Out&InDoorSystems, i otrzymaliśmy laur Firmy "Godnej Polecenia"!. Jest to kolejna nasza nagroda, świadcząca o tym, że nasze starania by utrzymać wysoki poziom naszych produktów odnoszą skutek i są zauważalne przez rynek reklamowy w Polsce i na świecie.
Wyróżnienie "Godny Polecenia" na RemaDays 2017