Nowy budynek Noex

Nasza firma rozbudowuje się. Nie tylko pod względem zwiększania produkcji i wprowadzania nowych produktów. Na terenie przyległym do naszej firmy powstaje nowy kompleks przemysłowy w skład którego wejdzie nowoczesna trzy kondygnacyjna hala produkcyjno- magazynowa oraz pomieszczenia biurowe i pomocnicze. W chwili obecnej możecie podziwiać nowoczesną halę, dzięki której powierzchnia magazynowa u produkcyjna firmy Noex, zwiększy się o 3000 m2. Ten nowoczesny obiekt wyposażony będzie w windy towarowo - osobowe i inne rozwiązania logistyczne, zapewniające komfortową pracę dla załogi i wysoki standard magazynowania. Hala zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku! Całość inwestycji rozłożona została na dwa etapy wykonawcze. I sumarycznie powiększy infrastrukturę naszej Firmy o ponad 6000 m2.
Nowy budynek Noex

Labvolution 2017

Noex to nie tylko producent artykułów z branży reklamowej. Od kilku lat, jesteśmy producentem produktów dla Farmacji. W naszej ofercie znaleźć można szereg produktów wykorzystywanych w laboratoriach farmaceutycznych. Są to płytki petriego (dostarczanych w wersji aseptycznej lub sterylnej), probówki, kubki, łyżki oraz ezy i głaszczki. W związku z tym, nie może nas zabraknąć na targach produktów laboratoryjnych Labvolution jakie odbywają się w dniach od 16 do 18 maja w Hannverze w Niemczech. Impreza ta odbywać się będzie na terenie hannowerskich terenach targowych, w halach 19/20 blisko Wejścia Północnego. Szukajcie nas na stoisku E08

Noex on PromZ Live

Noex on PromZ Live
Wiosna tego roku to okres wyjątkowo bogaty w wydarzenia targowe dla branży reklamowej. Staramy się być obecni wszędzie tam , gdzie bije w danym czasie serce tej branży. Od 10 do 11 maja, sercem i ciałem będziemy w Rotterdamie na Targach PromZ.Live. Impreza ta skupia firmy zajmujące się dostarczaniem prezentów reklamowych, gadżetów oraz produktów dla marketingu promocyjnego. Noex doskonale znajduje się wprodukty dla reklamy. Noex znajdziesz na stoisku PromZ Live Ahoy stand 305 .

Reklama Polygraf Noex

Całkiem niedawno byliśmy na Budapesztańskich Targach artykułów reklamowych SIGN EXPO które odbyły się w dniach 28-30 marca 2017 roku, a już od 24 kwietnia 2017 odwiedzimy kolejną targowa imprezę. Targi Reklama Polygraf , bo o nich mowa, odbywają się u naszych południowych sąsiadów, w pięknej Pradze. Impreza adresowana jest do specjalistycznych firm dostarczających produkty dla reklamy. Z tego też względu nasza obecność na tej imprezie jest nieodzowna. Zgodnie z profilem naszej Firmy pokażemy produkty POS, oraz asortyment dla branży reklamowej. Targi odbędą się w pawilonach PVA Expo (ul. Beranových 667 Praga Czechy). Szukajcie nas stoisku 3B41 . Serdecznie zapraszamy i liczymy na nawiązanie owocnych kontaktów handlowych.

NOEX iso 9001

Certyfikat ISO 9001: 2008 wdrożyliśmy w NOEX dawno temu. Jednak teraz, jesteśmy świeżo po ponownym audycie firmy certyfikującej. Audyt potwierdził zachowanie wysokich standardów zarządzania jakością w naszej Firmie. Wspomniana norma ISO 9001 określa najogólniej standardy, zapewniające zdolność wyprodukowania wyrobów o stałej, powtarzalnej jakości. Audyty przeprowadza się raz na rok. W naszym przypadku była to niemal formalność. Nowy certyfikat dla naszej Firmy ważny jest od 23.04.2017 do 17.01.2018.

RemaDays 2017

Targi RemaDays Warszawa to cykliczna impreza targowa z branży reklamowej. Uważana jest przez specjalistów, za jedną z największych imprez tego typu na świecie. Targi organizowane od 205 roku, na powierzchni bliski 35000m2 kwadratowych, co roku gromadzą ogromną grupę wystawców jak i zwiedzających.Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Noex wraz ze swoja propozycją dla branży reklamowej. . Nasze stoisko znajdowało się w sektorze Out&InDoorSystems, Sektor ten przeznaczony dla firm prezentujących produkty dla reklamy zewnętrznej i wewnętrznej w tym np. kompletne rozwiązania dotyczące reklamy w miejscu sprzedaży(bilonownice) czy też bogata oferta materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów. W sektorze tym czuliśmy się jak przysłowiowa ryba w wodzie.
Na targach nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, (które może zaowocują późniejszą współpracą), i odświeżyliśmy dotychczasowe kontakty z naszymi partnerami i klientami.

Koszopopielnice

W rok 2017 roku, wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, wchodzimy na rynek z nowym produktem. Są to koszopopielnice. Produkt estetyczny, funkcjonalny. Zastosowany materiał - stal nierdzewna o grubości 0.4mm umożliwa ustawienie koszopopielnicy zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Żadne warunki atmosferyczne nie będą straszne! Zastosowanie gumowej stopy, zabezpieczy podłogę przed potencjalnym zarysowaniem.
Proponujemy koszopopielnice w kilku wariantach kolorystycznych wykonania.

Targi CTCO

Dzisiaj jest ostatni dzień targów CTCO w Lionie. Noex reprezentowany przeze mnie oraz Chokri Baccouche jest ponownie wystawcą. W tym roku promujemy jak zawsze nasze produkty takie jak tace z powierzchnią antypoślizgową, podstawki wydawcze, popielnice, tacki kelnerskie, maty z miękkiego PVC, podkładki pod myszkę, koszopopielnice. Także po raz pierwszy prezentujemy nowa powierzchnię z TPE na naszej tacy 370 mm. tak jak w przeszłości pojawiła się duża liczba odwiedzających”
Pozdrowienia z Lionu