NOEX - producent artykułów dla farmacji

Płytki Petriego

Firma Noex jest producentem jednorazowych artykułów laboratoryjnych, takich jak płytki Petriego, probówki, pojemniki na mocz, łyżki, ezy i głaszczki. Do produkcji artykułów laboratoryjnych wykorzystujemy najwyższej jakości tworzywa sztuczne, takie jak: polipropylen, polistyren i polietylen. Nasza produkcja odbywa się w ściśle przestrzeganych warunkach – dotrzymuje się wszelkiej staranności i działań mających na celu zachowanie środowiska aseptycznego – wolnego od mikroorganizmów. Dodatkowo nasze produkty mogą być sterylizowane promieniami gamma.

Płytki Petriego

Płytki Petriego wykonywane z naturalnego polistyrenu są wytrzymałe i całkowicie transparentne, dostępne w wersji aseptycznej lub sterylnej.

Płytki Petriego

Płytki występują w dwóch wysokościach 14,2 i 16,2 mm, a także średnicach od 55 do 140 mm. W ofercie posiadamy wiele wariantów płytek Petriego: z wentylacją, bez wentylacji, jedno dwu i trzy komorowe, ze znacznikiem laserowym, w wersji stabilnej, ze skalowaną podziałką. W zależności od wielkości, płytki pakowane są w polietylenowe worki, a następnie do tekturowych kartonów.

Probówki

Probówki wykonywane są z naturalnego polistyrenu (całkowicie transparentne) lub polipropylenu (półtransparentne – mleczne – bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne). Probówki występują w różnych wymiarach - 65, 75 i 100 mm wysokości, a także 12, 13 i 16 mm średnicy. W zależności od wielkości, probówki pakowane są w polietylenowe worki, a następnie do tekturowych kartonów.

Pojemnik na mocz

Pojemniki na mocz wykonywane z polipropylenu są wytrzymałe i półtransparentne, dostępne w wersji aseptycznej lub sterylnej. Pojemniki występują w jednej pojemności – 125 ml, wysokości 75 mm i średnicy 60 mm. W ofercie posiadamy różne warianty kolorów nakrętek. W zależności od wybranej formy pakowania pojemniki pakowane są w polietylenowe worki, a następnie do tekturowych kartonów. Dostępne formy pakowania:

  • każdy pojemnik z nakręconą nakrętką w osobnym opakowaniu po 200 szt. w kartonie
  • każdy pojemnik z nakręconą nakrętką w osobnym opakowaniu po 400 szt. w kartonie
  • pojemniki z nakręconą nakrętką w worku po 200 szt.,
  • pojemniki osobno z nakrętką w worku po 500 szt.

Łyżki

Łyżki wykonywane są z barwionego polistyrenu. Dostępne w jednej wielkości: 150 mm długości i 8 ml pojemności. Łyżki pakowane w osobne opakowania, a następnie w zbiorcze tekturowe kartony. W ofercie posiadamy łyżki sterylne, w kolorze białym lub niebieskim.

Ezy wykonywane są z naturalnego lub barwionego polistyrenu (całkowicie transparentne), Dostępne w jednej długości 194 cm i dwóch pojemnościach 1 lub 10 ml. Ezy pakowane są w osobne opakowania pojedynczo lub po 20 sztuk, a następnie w zależności od wybranego pakowania jednostkowego w zbiorcze tekturowe kartony po 500 lub po 6000 szt.

Głaszczki wykonywane są z białego polistyrenu. Występują w jednej długości – 148 mm. Głaszczki pakowane są w osobne opakowania pojedynczo lub po 5 sztuk, a następnie w zależności od wybranego pakowania jednostkowego w zbiorcze tekturowe kartony po 500 lub po 2000 szt.