Probówki do wymazów

Probówki do wymazów oferowane przez naszą firmę pozwalają na bezpieczny transport pobranych od pacjentów próbek do badań laboratoryjnych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są wytrzymałe i odporne na wstrząsy, co oznacza pełne bezpieczeństwo podczas transportu z zachowaniem odpowiedniej ostrożności w trakcie ich ładowania i przewożenia. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zarówno probówki gwintowane i wyciskane z nakrętkami, jak i same probówki, nakrętki oraz korki.

Oferowane produkty dostępne są w sprzedaży hurtowej. W przypadku pytań dotyczących szczegółów parametrów czy sposobu zamówienia zapraszamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

Wymazówki

Wymazówki to nic innego jak pręciki zakończone wacikiem z wiskozy, które pozwalają na pobranie wymazów od pacjentów. To istotne narzędzie pozwalające na zebranie i późniejszy bezpieczny transport w probówce materiału zawierającego wirusy i bakterie. Oferujemy wymazówki uniwersalne, gardłowe i nosowo-gardłowe, dzięki czemu dostarczamy klientom rozwiązanie dopasowane do stosowanego rodzaju badań. Obok przeznaczenia medycznego wymazówki produkowane przez NOEX znajdują zastosowanie także w przypadku laboratoriów kontrolujących jakość żywności czy gabinety weterynaryjne.

Podczas wykonywania wymazów pręciki te wykorzystywane są do przenoszenia pobranej próbki na pożywkę, w celu namnożenia obecnych w niej mikroorganizmów. Pośród proponowanych przez nas produktów znajdują się wymazówki bez podłoży - sterylne i niesterylne - pakowane w jednorazowe torebki lub probówki transportowe, a także wymazówki z podłożami. Ten drugi rodzaj zapewnia odpowiednie warunki dla transportu próbki, gdyż jest ona chroniona przed wyschnięciem dzięki wilgotnemu podłożu. Rodzaj podłoża powinien być dobrany do rodzaju przeprowadzanych badań.

Oferowane przez nas probówki do wymazów dostępne są w sprzedaży hurtowej. W przypadku pytań dotyczących szczegółów parametrów czy sposobu zamówienia zapraszamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.