CUILLÈRE

Łyżka

PRODUIT

Désignation: CUILLÈRE
Référence stérile blanc: CUIGI1VS
Référence stérile bleu: CUIGI1VS/BE

DESCRIPTION

Longueur: 150mm
Matière: POLYPROPYLÈNE
Poids: 6g
Contenance: 8ml

CONDITIONNEMENT

Unitaire: 1 pc
Quantité par carton: 1000 pcs
Poids carton: 7,0kg

Pojemniki laboratoryjne z tworzywa sztucznego - producent

Pojemniki laboratoryjne z tworzyw sztucznych oferowane przez naszą firmę to wysokiej jakości produkty, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie materiałów potrzebnych do podstawowych badań medycznych. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na degradacje spowodowaną obecnością czynników biologicznych. Zostały także zaprojektowane w taki sposób, by charakteryzowały się maksymalną szczelnością, zapewniającą ochronę materiału do badań przed czynnikami zewnętrznymi i uniemożliwiającą rozlanie się próbek.

 

Pojemniki na mocz i kał

Oferujemy pojemniki na mocz i kał w dwóch wymiarach oraz łyżki (łopatki) służące do nabierania i umieszczania próbki wewnątrz kubeczka. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne i w pełni higieniczne pobranie materiału do badań bez większego ryzyka ubrudzenia się. Sterylność produktów jest utrzymywana dzięki rygorystycznemu procesowi produkcyjnemu. Oznacza to, że przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności, ryzyko kontaminacji jest sprowadzone do minimum. Dzięki doskonałej szczelności i stałych wymiarach oferowanych produktów zdobyliśmy zaufanie wielu przychodni, laboratoriów, centrów medycznych i klientów indywidualnych na terenie całego kraju.

Pojemniki i łopatki sprzedawane są hurtowo, w kartonach o zawartości od 200 do 500 sztuk w przypadku kubeczków i kartonach do 1000 sztuk w przypadku łyżek.

 

Z czego wykonane są pojemniki na mocz?

Jako profesjonalny producent pojemników na mocz oraz kał wiemy, jak ważne jest wykorzystanie do ich produkcji materiałów wysokiej jakości. Warto przykładać do tego wagę, gdyż to, z jakich materiałów zrobiony jest pojemnik wpływa na wiarygodność i dokładność badań. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość wykonania oraz wykorzystane materiały spełniały najwyższe standardy laboratoryjne. Dzięki temu pojemniki stosowane do przechowywania próbek do badań diagnostycznych doskonale spełniają swoją funkcję. W efekcie nasze produkty są wybierane przez wiele renomowanych laboratoriów czy centrów medycznych.

 

Oferta pojemników na mocz i kał oraz łyżek laboratoryjnych

Nasze pojemniki na mocz i łopatki sprzedawane są hurtowo, w kartonach o zawartości od 200 do 500 sztuk w przypadku kubeczków i kartonach do 1000 sztuk w przypadku łyżek. Tworzywo z jakiego zostały wykonane pojemniki jest odporne na degradację spowodowaną obecnością czynników biologicznych. Ponadto są zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksymalną szczelność, a co za tym idzie ochronę materiału do badań przed czynnikami zewnętrznymi. Uniemożliwia to rozlanie próbek i zanieczyszczenie ich.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Jesteśmy producentem wysokiej klasy akcesoriów laboratoryjnych, które są niezbędne do prowadzenia badań w laboratoriach chemicznych oraz w firmach farmaceutycznych.